Lasnamäel avas uksed Tähesaju Selver

Lasnamäel avas uksed Tähesaju Selver

21.04.2017

Eile avas Lasnamäel uksed 48. Selver, mis kannab nime Tähesaju Selver. Uue poe müügipindala suuruseks on 1445 m² ning selles Selveris saab tööd üle 50 inimese.

„Tegemist on väga areneva ning perspektiivika piirkonnaga ning logistiliselt hea aukohaga möödasõitjatele,“ sõnas Kristi Lomp. „Seega loodame kiiresti võita selle piirkonna elanike poolehoiu ning saada kohalike inimeste esimeseks toidupoe valikuks”, lisas Lomp.

Uues Tähesaju Selveris pööratakse erilist tähelepanu kohaliku elaniku kauba eelistusele, kelle soove arvestades on koostatud poe sortiment. Eelkõige keskendutakse kaupluses rikkalikule ja mitmekesisele toidukauba valikule, aga kindlasti leiavad kliendid poest ka peamised esmatarbe- ning tööstuskaubad.

Lisaks heale sortimendile on pood varustatud SelveEkspressi teenusega, kus kliendil on võimalik iseteenindust kasutades enda ostud sooritada kiiresti ja mugavalt.

Kristi Lombi sõnul on tänasel päeval konkurents jaekaubanduses tihedam kui kunagi varem. Avatavate poodide puhul muutub üha tähtsamaks nende asukoht, sest inimesed soovivad, et toidupood asuks nende igapäevasele liikumistrajektoorile võimalikult lähedal.

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka