Laagri Selver avas uksed

Laagri Selver avas uksed

15.12.2017

Eile avas uksed 52. Selveri kauplus, mis kannab nime Laagri Selver. Uus pood asub Laagris aadressil Pärnu maantee 554.

„Tegemist on väga areneva ning perspektiivika piirkonnaga ning logistiliselt hea aukohaga möödasõitjatele,“ sõnas Selveri juht Kristi Lomp. „Seega loodame kiiresti võita selle piirkonna elanike poolehoiu ning saada kohalike inimeste esimeseks toidupoe valikuks”, lisas Lomp. „Sortimendi koostamisel oleme lähtunud nii kohaliku elaniku ootustest kui ka möödasõitva rahva huvidega,“ rääkis Lomp.

Laagri Selver on keskmise suurusega supermarket ja paikneb ühel korrusel. Sortimendi koostamisel on lähtutud eelkõige kohaliku elaniku ootustest ning eelistustest. Supermarketis hakatakse pakkuma ligi 10 000 erinevat toodet, mille seas on enamostetavad tooted kõikidest toidukauba kategooriatest ning elementaarne valik esmatarbekaupu tööstuskaupadest.

Lisaks heale sortimendile on pood varustatud SelveEkspressi teenusega, kus kliendil on võimalik iseteenindust kasutades enda ostud sooritada kiiresti ja mugavalt.

Eesti kapitalil Selveri jaeketti kuulub 52 kauplust, mille all on üle Eesti 90 tuhande ruutmeetri jagu müügipinda. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd üle 2800 inimesele. 2016. aasta müügitulu oli 400 miljonit eurot ning kliendid tegid aasta jooksul 36,2 miljonit ostu.

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka