Sprei kurgu ja neelu põletiku raviks N1, FARINGO, 20ml

7,19 € 359,50 €/l
1
Ribakood 4751008084627
Tootja SILVANOLS LTD
Päritolumaa Läti
Tootekirjeldus
Suuõõne ja neelu limaskesta ärrituse leevendamiseks pärast erinevaid protseduure või küllmetuse korral. Kõik koostisosad on looduslikud õlid, mis moodustavad mehaanilise kaitsekihi ja katavad suuõõne ja neelu limaskesta. See aitab hoida limaskesta niiske ning elastsena, vähendab ebamugavustunnet ja valu, karedat ning kriipivat tunnet kurgus ja kergendab ka toidu neelamist.
Koostis
Taimeõli, astelpajuõli (Oleum Hippophaes), saialille õisikute õlitõmmis (Oleum Calendulae) ja bergamotiõli (Oleum Bergamii).
Säilitamine ja kasutamine
Kuivas, laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida hoolikalt suletud originaalpakendis, toatemperatuuril (+15...+25 °C). Pärast avamist kasutada 3 kuu jooksul. Enne selle toote kasutamist lugege hoolikalt PAKENDIS OLEVAT infolehte! 1. Loksutage pudelit 2. Võtke pudel kätte pihustusotsikuga enda suunas. 3. Pöörake pihustusotsik 90 kraadi vastupäeva 4. Suunake pihustusotsik suhu. 5. Pihustage Larfasol´i suhu, vajutades pihustile 2-3 korda. Kasutage toodet kuni 3 korda päevas sümptomite kadumiseni. Tähelepanu! Ärge kasutage, kui olete selle toote mis tahes koostisosade suhtes ülitundlik (allergiline). Vältige toote sattumist silma! Võib kasutada lastel alates 2. eluaastast; lastel kuni 6. eluaastani kasutada täiskasvanu järelevalve all. Tähelepanu! Toidulisandite kasutamine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka