Kurgusprei, DECATYLEN, 20 ml

6,49 € 324,50 €/l
1
Ribakood 4779017993419
Tootja TEVA PHARMA B.V
Päritolumaa Leedu
Tootekirjeldus
Taimsete õlide segu katab limaskestad kaitsekihiga, vähendab ärritust, säilitab niiskustasakaalu ja aitab taastada limaskesta loomulikke funktsioone. Seda kasutatakse stomatiidi (suu limaskesta põletik), aftide (valulikud suuhaavandid), gingiviidi (igemepõletik) ja farüngiidi (kurgupõletik) korral.
Koostis
Rapsiseemneõli (Brassica napus), astelpajuõli (Hippophae rhamnoides), saialilleõli (Calendula officinalis), piparmündi eeterlik õli (Mentha piperita), sidruni eeterlik õli (Citrus limon), monoammooniumglütsürritsinaat.
Säilitamine ja kasutamine
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Pakendile märgitud kõlblikkusaeg kehtib üksnes nõuetekohaselt säilitatud toote puhul. Hoiatused. Hoiduge silma pihustamisest. Riietele pihustamisel võib jätta plekke. Lahus võib olla läbipaistmatu, selle põhjuseks on ravimi koostisse kuuluvad looduslikud koostisosad. Kui teil tekib mingi kõrvaltoime, lõpetage seadme kasutamine ja pidage nõu arstiga. Lastel tohib seda toodet kasutada üksnes täiskasvanute järelevalve all. Kui sümptomid ei taandu, pidage nõu arsti või apteekriga. Kui pakend on rikutud, siis ei tohi toodet kasutada. Enne toote kasutamist lugege juhendit. Vastunäidustatud imikutele ja alla 2 aastastele väikelastele. Kasutamiseks suus ja kurgus. Enne kasutamist loksutada. Pöörake otsik 90° nurga alla, suunake spreiotsik kurgupiirkonda ja pihustage 1-3 joana. Hoidke pudelit püstises asendis. Pihustamise ajal on soovitav hinge kinni hoida. Täiskasvanutel pihustada kurku 2-3 joana 2-3 korda päevas, vastavalt vajadusele. 2-aastastel ja vanematel lastel kasutada arsti soovitusel täiskasvanute järelevalve all. Pihustada kurku 1-2 joana 2-3 korda päevas, vastavalt vajadusele.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka