Kurgupastillid N30, ISLA-CASSIS, 33,3 g

6,49 € 194,89 €/kg
1
Ribakood 4104480466045
Tootja ENGELHARD ARZNEIMITTEL GMBH
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
Taimsed imemistabletid. Iislandi käokõrvast pärit limaained katavad palsamina ärritunud kurgu limaskesta, andes kaitse edasiste kahjustuste eest ja soodustades kiiret paranemist. Sobivad eriti hästi järgmiste kurguprobleemide puhul: köhaärritus ja hääle kähedus, suur koormus häälepaeltele kuiv õhk,suukuivus, ninahingamise takistus
.
Koostis
Üks imemistablett sisaldab 80 mg islandi käokõrva vedelekstrakti (0,4-0,8:1). Teised koostisosad: askorbiinhape (vitamiin C), sorbitool, kummiaraabik, maltitool, veevaba sidrunhape, kaaliumatsesulfaam, mustsõstraekstrakt, mustsõstra lõhna ja maitseaine, kerge vedel parafiin, puhastatud vesi.
Säilitamine ja kasutamine
Kuivas kohas, temperatuuril alla 25C. Kuna mustsõstraekstrakt ja askorbiinhape on valgustundlikud, soovitame imemistablette säilitada karbis, et vältida nende värvuse muutust. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Väga harvadel juhtudel võib preparaat sorbitooli- ja maltitoolisisalduse tõttu põhjustada kõhulahtisust. Mitte kasutada ülitundlikkuse esinemisel imemistableti ükskõik millise koostisosa suhtes. Kui arst on Teile rääkinud, et Te ei talu teatud suhkruid, siis palun pöörduge enne Isla-Cassis®-e võtmist oma arsti poole. Laske 1-2 imemistabletil suus aeglaselt sulada. Kasutage Isla-Cassis®-t mitu korda päevas. Vajadusel võib kasutada ka pikaajaliselt. Kui sümptomid ei taandu 10 päeva jooksul, tuleks konsulteerida arsti või apteekriga. Tähelepanu! Toidulisandite kasutamine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka