Kuivsööt koertele nisuvaba, BEST FRIEND, 10 kg

17,99 € 1,80 €/kg
1
Ribakood 5700551110870
Tootja BEST FRIEND
Päritolumaa Taani
Tootekirjeldus
Nisu- ja nisugluteenivaba täistoit täiskasvanud koertele. Selle koera kuivtoidu valmistamisel on kasutatud otra, toit ei sisalda nisu ega nisugluteeni. Kuivtoidus on rikkalikult liha ja loomseid saadusi (vähemalt 20%, millest vähemalt 4% kanaliha ja vähemalt 4% lambaliha). Tootes sisalduv oder aitab aeglaselt ja kontrollitult kaasa süsivesikute seedimisele, see toit on sobilik just sellistele koerete kellel on kalduvus haigestuda diabeeti.
Koostis
Teraviljad, liha ning loomsed saadused (vähemalt 20%, millest vähemalt 4% kanaliha ja vähemalt 4% lambaliha), õlid ja rasvad, mineraalid. Lisaained: vitamiinid, EU antioksüdandid, EU säilitusained.
Vitamiinid: A-vitamiin 7500 IU/IE/KG, D3-vitamiin 750 IU/IE/KG, E-vitamiin/alfa-tokoferool 75,0 mg/KG, Mikroelemendid: Jood (I) lisatud kui Kaltsiumjodaat, veevaba 2,87 mg/KG , Tsink (Zn) lisatud kui Tsinksulfaat, Monohüdraat 97,2 mg/KG, Seleenium (Se) lisatud kui Soodium Seleniit 0,08 mg/KG

Säilitamine ja kasutamine
Hoida kuivas ning jahedas kohas.
Kasutusjuhend
See kuivtoit on serveerimisvalmis kohe otse pakendist. Kuivtoidule võib lisada kas vett või puljongit. Pidage alati meeles hoida oma lemmikule kättesaadavas kohas värsket vett.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka