Kuivmarinaadisegu ribidele, SANTA MARIA, 30 g

0,99 € 33,00 €/kg
1
Ribakood 7311310033323
Tootja SANTA MARIA
Päritolumaa Rootsi
Tootekirjeldus
Osta Santa Maria BBQ kampaaniatooteid ja võid võita tänavagurmee 10-le. Vaata tingimusi siit: https://veeb.selver.ee/santa-maria-bbq.

Üks esimesi asju, mis grillipeoga seostub, on kindlasti mahlased ja õrnad ribid. Kui ribisid USA-s mainida, siis algab kohe vaidlus, kes neid kõige paremini küpsetada oskab – nii uhked on ameeriklased oma ribide üle. Kuivmarinaad annab ribidele algupärase ameerikaliku BBQ-maitse ja võib-olla saab just sinust oma sõpruskonna parim ribimeister. Hõõru marinaad ribidele ja lase vürtsidel oma töö teha
Koostis
Sool, paprika, suhkur, quajillo tšilli, must pipar, küüslauk, röstitud sibul, sibul, laimimahla pulber, paakumisvastane aine (E551).
Säilitamine ja kasutamine
Üks esimesi asju, mis grillipeoga seostub, on kindlasti mahlased ja õrnad ribid. Kui ribisid USA-s mainida, siis algab kohe vaidlus, kes neid kõige paremini küpsetada oskab – nii uhked on ameeriklased oma ribide üle. Ribide kuivmarinaad annab ribidele algupärase ameerikaliku BBQ-maitse ja võib-olla võib just sinust saada oma sõpruskonna parim ribimeister. Hõõru marinaad ribidele ja lase vürtsidel oma töö teha.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka