Kreem InShower Sensitive, VEET, 135 ml

9,99 € 74,00 €/l
1
Hind Partnerkaardiga 7,99 €
Ribakood 5900627060737
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Veet in Shower Hair Removal Cream (duši all kasutamiseks mõeldud karvaeemalduskreem) toimib karvajuure lähedal isegi lühikeste karvade korral, andes Teie nahale sileduse kuni neljaks päevaks. Kreem on välja töötatud silmas pidades Teie pingelist rutiini - vett hülgavate koostisosade unikaalse kombinatsiooniga kreem toimib sel ajal, kui olete duši all, seega saate oma päevatoimetustega jätkata.
Koostis
Aqua, Urea, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Ceteareth-20, Calcium Hydroxide, VP/Hexadecene Copolymer, PPG-15 Stearyl Ether, Paraffinum Liquidum, Magnesium Trisilicate, Parfum, Propylene Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Sodium Gluconate, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acrylates Copolymer, Hydrated Silica, Limonene, BHT, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77891
Hoiatused
Säilitage pakend ettevaatusabinõudeks ja kasutusjuhendiks. Kasutusjuhendi ja ettevaatusabinõude mitte järgimine võib tekitada keemilisi põletusi. Sobilik normaalsele/ kuivale nahale. Mõeldud kasutamiseks jalgadel, käsivartel, kaenlaalustes, ja bikiini piirkonnas, kuid pole sobilik kasutamiseks näol, peal, rinnal või genitaalide piirkonnas, või muudel kehaosadel. Mitte kasutada varikoossete veresoontel, armidel, sünnimärkidel, vistrikutel, katkisel, ärritunud, päikesepõletatud nahal või viimase 72 tunni sees depileeritud nahal või kui olete varasemalt kannatanud karvaeemalduskreemi vastureaktsiooni all.Konsulteerige enne kasutamist oma arstiga, kui tarvitate nahka mõjutavaid ravimeid või kui põete nahahaigust, Enne igat kasutamist kontrollige oma naha ja kandke vaha ainult väikesele, vahatamist soovivale alale ning eemaldage vastavalt kasutusjuhendile. Kui 24 TUNNI jooksul ei ilmne vastureaktsiooni, jätkake kasutamist. - Kui tunnete kasutamise ajal väiksematki kipitust/kihelust, eemaldage toode viivitamatullt ja loputage hoolikalt veega.Põletustunde jätkumisel, pöörduge abisaamiseks arsti poole.Mitte hoida peal rohkem kui 6 minutit. Pärast kasutamist soovitame 24 tunni jooksul mitte kasutada deodoranti või muud lõhnastatud toodet, kunstliku päevitust soodustavat vahendit, ujuda või päevitada. Jätke karvaeemalduste vahele alati 72 tundi.Hoidke lastele kättesamatus kohas. Mitte allaneelamiseks. Allaneelamisel pöörduge koheselt arsti poole ja näidake pakendit.Vältoge kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel, loputage hoolikalt rohke veega ja pöörduge arsti poole.-Sisaldab leelist ja tioglükolaati.Ärge hoidke kemikaali otsese päikesevalguse käes. Toode võib muuta pinnad libedaks. Veenduge, et kreem on hoolikalt dušši pindadelt maha loputatud. Enne kasutamist eemaldage kõik ehted. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel, loputage hoolikalt rohke veega ja pöörduge arsti poole. Vältige nahale sattumist, v.a etiketil näidatule. Pärast kasutamist peske käsi.
Kasutusjuhend
Veet In Shower karvaeemalduskreem duši all kasutamiseks • Kuivale nahale • Šeavõi & Liila aroom • Jalgadele & Kehale • Efektiivne isegi lühikestel karvadel • Dermatoloogiliselt testitud • Toimib sellel ajal, kui olete duši all. Veet In Shower karvaeemaldukreem toimib karva juure lähedal isegi lühikestel karvadel, andes sileduse kuni neljaks päevaks. See on loodud, et sobida Teie kiiresse rutiini: unikaalne veekindlate koostisosade kombinatsioon toimib sellel ajal, kui olete duši all. Kuivale nahale mõeldud kreem on rikastatud šeavõiga, mis on tuntud oma nahka niisutavate omaduste poolest, ja lõhnastatud liilia aroomiga. Seega ei saa Te ainult sileda naha, vaid ka siidiselt pehme ja taastatud naha – ja ka tagasikasvavad karvad tunduvad pehmemad. Võtab aega 3-6 minutit. Ilus sile nahk ainult 5 sammuga. 1. Enne kasutamist lugege ettevaatusabinõusid. Kandke kreem enne duši alla minemist käsna värvilise poolega ühtlaselt kuivale nahale. Mitte sisse hõõruda. Veenduge, et piirkond, kust soovite karvu eemaldada, oleks täielikult kreemiga kaetud. Ärga unustage kreemi kätelt maha pesta. 2. Kui kreem on peale kantud, oodake 1 minutit, enne kui lähete duši alla. 3. Duši all jätkake oma tavalist pesemisrutiini. Et kreem liiga kiiresti maha ei tuleks, hoiduge duši all olles kreemiga kaetud kehaosade otsese veejoa alla sattumisest esimese 2 minuti jooksul. See on tavaline, kui osa kreemist järk-järgult maha pestakse. 4. Kui kreem on olnud nahal kokku 3 minutit, testige õrnalt käsna valge poolega väikest piirkonda. Kui karvad eemalduvad kergesti, eemaldage ka ülejäänud kreem käsna valge poolega, masseerides ringikujuliselt. Kui Te tunnete, et Teil on kangekaelsemad karvad, jätke kreem nahale veel kuni 3 minutiks, kuid kreemi nahal oleku aeg kokku ei tohi ületada 6 minutit. Käsna värvilist, pehmet poolt kasutage tundlikes piirkondades kreemi eemaldamiseks. 5. Peale kasutamist loputage nahk duši all põhjalikult, et eemaldada kreem täielikult.

Sarnased tooted:

Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka