Kotka Selver avab uksed

Kotka Selver avab uksed

16.11.2017

Täna kell 13:00 avab uksed 51. Selveri kauplus, mis kannab nime Kotka Selver. Uus pood asub Kristiines Baltikumi kaasaegsema erameditsiinikeskuse Kotka Tervisemaja C-korpuses, aadressil Kotka 12.

„Kristiine on perspektiivikas ja kiirelt arenev piirkond, kuhu Selverit on pikalt oodatud, seega peaks uue Selveri avamine kohalikke inimesi kindlasti rõõmustama,“ sõnas Selveri juht Kristi Lomp. „Seega loodame kiiresti võita selle piirkonna elanike poolehoiu ning saada kohalike inimeste esimeseks toidupoe valikuks,“ lisas Lomp. „Sortimendi koostamisel oleme lähtunud nii kohaliku elaniku ootustest kui ka tervisekeskuse töötaja ning inimestega,“ rääkis Lomp.

Kaupluse eesmärgiks on pakkuda igapäevaseid toidu- ja esmatarbekaupu eelkõige lähipiirkonna elanikule ning samuti olla esmane valik tervisekeskuse töötajatele ja klientidele. Kotka Tervisemaja 3-osalises hoonekompleksis asuvad lisaks Selverile erinevad erameditsiini kliinikud, perearstikeskus, apteek ja Kotka erahaigla koos uuringukeskusega ning ka mitmed tervise- ja meditsiinitarvikuid müüvad ettevõtted.

Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin lisas, et Selveri lisandumine Kotka Tervisemajja annab üheltpoolt juurde väärtust tervisemaja töökeskkonnale, sest nii töötajatele kui ka patsientidele on lihtsamini kvaliteetne toidu- ja esmatarbekaup kättesaadav, teisalt lisab Selver väärtust ka ümbruskonnale, sest sarnane kompaktne ning hea kaubavalikuga ostukoht veel lähikonnas puudus. 

Võttes arvesse Kotka Tervisemaja asukohta, tavalisest väikesemat müügipinda ja peamist klienti, saab planeeritava kaupluse kontseptsioon olema pisut erinev keskmisest Selverist. Kaupluse sortimendis on enamostetavad tooted kõikidest toidu kaubakategooriatest ning elementaarne valik esmatarbekaupu tööstuskaupadest. Toidukaupade osas on suurem osakaal valmistoidul, värsketel pagaritoodetel, kohapeal valmistataval kiirtoidul, kuumadel kohvijookidel ning erinevatel mahla- ja karastusjookidel.

Eesti kapitalil Selveri jaeketti kuulub 51 kauplust, mille all on üle Eesti 90 tuhande ruutmeetri jagu müügipinda. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd üle 2800 inimesele. 2016. aasta müügitulu oli 400 miljonit eurot ning kliendid tegid aasta jooksul 36,2 miljonit ostu.

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka