Köögipuhastusvahend Greip, FROSCH, 500 ml

2,49 € 4,98 €/l
1
Ribakood 4001499112942
Tootja WERNER&MERTZ GMBH
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
Efektiivse köögipuhastusvahendi peamisteks toimeaineteks on naturaalsed greibi ekstraktid, mis on tuntud oma rasva ja mustust lahustavate omaduste poolest. Eemaldab tugevalt kinnitunud mustuse ja ladestunud rasva kõikidelt pestavatelt pindadelt ja sobib ka ahjude ning grillide puhastamiseks.
Koostis
<5% anioonseid ja katioonseid tensiide, konservante (fenoksüetanool), lõhnaaineid (limoneen jt), samuti greibiõli, toiduvärvid.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida auru sissehingamist. Mitte kokku segada teiste toodetega. Ei sobi kasutada lakkimata naturaalsel puidul ja õlitatud ning vahatatud pindadel. Ei sobi akrüülpindade puhastamiseks. Värvitud pindade puhul katsetada vahendi toimet värvi suhtes mõnel vähemmärgataval kohal. Vältida külmumist.
Kasutusjuhend
Keerata pihusti ava ees olevat klappi seni vasakule kuni pealt vaadates jääb ette „pihusta“ märk. Pihustada vahendit puhastatavale pinnale, lasta veidi aega toimida, eemaldada mustus ja rasv niiske lapi abil või loputada üle veega. Seejärel pühkida pind kuiva lapiga üle.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka