Köögipuhastusvahend desinfitseeriv, SANYTOL, 500 ml

2,79 € 5,58 €/l
1
Ribakood 3045206392006
Tootja MARCA CEYS INTERNATIONAL, S.L.SOCIEDAD U
Päritolumaa Hispaania
Tootekirjeldus
Desinfitseeriv köögipuhastusvahend SANYTOL 500 ml sidrunilõhnaline on puhastusvahend, kus on ühendatud puhastamine ja desinfitseerimine. Köök on ideaalne koht bakterite kasvuks. Üks viis haigustekitajate leviku tõkestamiseks on puhastamisel kasutada desinfitseerimisvahendit. Sanytol köögipuhastusvahend hävitab 99,9% kõikidest bakteritest, seen mikroorganismidest ja viirustest. Samal ajal eemaldab tõhusalt rasvajäägid ja muu mustuse kahjustamata pindu. Ei sisalda valgendajat.
Koostis
0,95% chloride Didecyldimetylammonium, <5%fosfaate, mitteioonseid pindaktiivseid aineid, katioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaineid.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. ALLANEELAMISE või halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA /tel:16662/ või arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kanda kaitsekindaid. Kemikaal ja tema pakend tuleb viia ohtlike jäätmete kogumispunkti.
Kasutusjuhend
Pihustage toodet puhastatavale pinnale ja laske toimida. Pühkige üle niiske lapiga. Tugevama mustuse korral laske toimida kauem ja vajadusel korrake protseduuri. Toiduainetega kokkupuutuvaid pindu loputage kraaniveega. Põhjalikuks desinfitseerimiseks laske vahendil toimida 15 minutit. Enne kasutamist kuumadel pindadel peavad need olema maha jahtunud. Õrnadel pindadel kasutamiseks tehke enne proov varjatud kohas. Mitte segada pleegitusvahendite ega muude puhastusvahenditega. Tavakasutuse korral ei kahjusta septikuid.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka