Kondoomid Performax Intense, DUREX, 3 tk

3,99 € 1,33 €/tk
1 tk
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Tai
Ribakood 5052197005011
SKU H000066143
Performa tm libeaine sisaldab 5% bensokaiini, mis aitab mehel kliimaksit kontrollida. Sooniline ja täpikestega kondoom on välja töötatud selleks, et suurendada naise orgasmi. Mugavuseks ja sobivuseks on kondoom lihtsalt pealepandava kuju ja lutikujuise otsaga. Läbipaistvast naturaalsest kautšukist latekskondoomid. Parema lõhnaga. Maailma number 1 kondoomibränd. Durex'i kvaliteet. 100%-elt elektrooniliselt testitud. Dermatoloogiliselt testitud.
Lateks
Durex Performax Intense kondoomide libestusaine võib põhjustada löövet, ärritust, põletustunnet või sügelust. Vältige silma sattumist ja peske ära peale kasutamist. Kui tekib ärritus, lõpetage Durex Performax Intense kasutamine. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole. Ärge kasutage neid kondoome, kui teil või partneril on põletikuline või vigastatud nahk. Kui teil või partneril tekib nende kondoomide kasutamisel hingamisraskus või huulte siniseks muutumine, lõpetage kohe kasutamine ja kutsuge arst.
Lugege hoolikalt pakendi infolehte, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Kasutage kondoomi ainult üks kord. Ükski rasestumisvastane meetod ei saa anda teile 100% kaitset raseduse, HIVi või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Dermatoloogiliselt testitud.