Kondoomid Performax Intense, DUREX, 3 tk

3,99 € 1,33 €/tk
1
Ribakood 5052197005011
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Tai
Tootekirjeldus
Performa tm libeaine sisaldab 5% bensokaiini, mis aitab mehel kliimaksit kontrollida. Sooniline ja täpikestega kondoom on välja töötatud selleks, et suurendada naise orgasmi. Mugavuseks ja sobivuseks on kondoom lihtsalt pealepandava kuju ja lutikujuise otsaga. Läbipaistvast naturaalsest kautšukist latekskondoomid. Parema lõhnaga. Maailma number 1 kondoomibränd. Durex'i kvaliteet. 100%-elt elektrooniliselt testitud. Dermatoloogiliselt testitud.
Koostis
Lateks
Hoiatused
Durex Performax Intense kondoomide libestusaine võib põhjustada löövet, ärritust, põletustunnet või sügelust. Vältige silma sattumist ja peske ära peale kasutamist. Kui tekib ärritus, lõpetage Durex Performax Intense kasutamine. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole. Ärge kasutage neid kondoome, kui teil või partneril on põletikuline või vigastatud nahk. Kui teil või partneril tekib nende kondoomide kasutamisel hingamisraskus või huulte siniseks muutumine, lõpetage kohe kasutamine ja kutsuge arst.
Kasutusjuhend
Lugege hoolikalt pakendi infolehte, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Kasutage kondoomi ainult üks kord. Ükski rasestumisvastane meetod ei saa anda teile 100% kaitset raseduse, HIVi või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Dermatoloogiliselt testitud.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka