Kondoomid Invisible Extra Sensitive, DUREX, 3 tk

4,49 € 1,50 €/tk
1
Ribakood 5052197045246
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Hiina
Tootekirjeldus
Durex Invisible Extra Sensitive kondoomid on kõige õhemad Durex´i kondoomid, loodud tundlikkuse maksimumini suurendamiseks, tagades samal ajal kõrgetasemelise turvalisuse ja kaitse. Kõik meie latekskondoomid ületavad ISO 4074 kvaliteedistandardit meeste looduslikust latekskummist kondoomidele. Lugege hoolikalt pakendi infolehte, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Kondoom on ainult ühekordseks kasutamiseks. Ükski rasestumisvastane meetod ei saa anda 100% kaitset raseduse, HIVi või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Durex PlayTM libestite kasutamine koos kondoomidega võib seksi parandada. Erinevalt õlipõhistest libestitest, mis võivad kondoome kahjustada, on kõik Play™ libestid kondoomidele ohutud.
Koostis
Latekskondoom
Hoiatused
Palun lugege hoolikalt pakendis olevat infolehte, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Durexi Play™ kondoomiga libesti võib muuta seksi paremaks.Erinevalt õlibaasil libestitest, mis võivad kondoome kahjustada, on kõik Durexi Play™ libestid kondoomile kahjutud. Ükski kontraseptsioon ei anna teile 100%-list kaitset rasestumisele, HIV-le või seksuaalsel teel levivatele nakkustele. Kondoom on ühekordseks kasutamiseks.
Kasutusjuhend
Pange kondoom peenisele enne, kui see puudutab teist isikut. See aitab vältida rasedust ja sugulisel teel levivatesse haigustesse nakatumist. Enne kondoomi kasutamist kontrollige kondoomi ümbrisel olevat aegumiskuupäeva. Kui pakend on kahjustatud, visake see kondoom ära ja kasutage uut kahjustamata pakendist.
Kondoomi paigaldamine: 1. Käsitsege kondoomi ettevaatlikult, et vältida selle kahjustamist küünte ja teravate esemetega. 2. Rullitav osa väljaspool, pigistage kondoomi nibukujulist otsa ja asetage kondoom erekteerunud peenise otsale. 3. Rullige kondoom lõpuni lahti. Kui te tunnete, et kondoom libiseb maha või on peenise peal pingul, peatuge ja kontrollige kondoomi, kuna see võib põhjustada kondoomi purunemist. Varsti pärast ejakulatsiooni tuleb kondoom ära võtta. Enne eemaldamist hoidke kondoomi peenisejuure kohalt kindlat kinni. 4. Visake kondoom prügikasti. Ärge visake seda WC-potti.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka