Koitõrjevahend, KAPO, 250 ml

4,99 € 19,96 €/l
1
Ribakood 3365000510421
Tootja CHIMIE DERIVES BRUNEL
Päritolumaa Prantsusmaa
Tootekirjeldus
Spetsiaalselt välja töötatud koide ja nende munade tõrjumiseks. Kiire toimega, meeldiva lõhnaga, ei tee rasvaseks, ei jäta plekke, pikaajalise toimega. Kaitseb villaseid materjale, vaipu, karusnahka jne. kuni 3 kuud.
Koostis
Toimeained: tsüpermetriin (CAS 52315-07-8): 0,079g/100g, D-fenotriin (CAS 188023-86-1): 0,095 g/100g, D-tetrametriin (CAS 1166-46-7): 0,055g/100g.
Hoiatused
Mürgine veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist veekeskkonda kahjustavat toimet. Eriti tuleohtlik. Vältida kemikaali sattumist keskkonda. Hoida eemal toiduainest, joogist ja loomasöödast. Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine keelatud. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Rõhu all olev: mitte hoida päikese käes ja temperatuuril üle 50 °C. Keelatud purustada ja põletada ka peale kasutamist. Mitte pihustada lahtisesse tulle ega mistahes hõõguvatele materjalidele. Vältida udu sissehingamist. Mitte visata jäätmeid kanalisatsiooni ja veekogudesse. Pihustada lühikeste vajutustega. Peale kasutamist õhutada ruume  korralikult.  Mitte pihustada inimeste või loomade suunas. Hoida eemal või katta kinni toiduained, -nõud, akvaariumid, terraariumid ja loomapuurid, enne pihustamist lülitada välja akvaariumi pumbad.
Kasutusjuhend
Enne kasutamist loksutada. Kasutada otsik üleval. Kohene kaitse: pihustada otse pinnale (2 vajutust, mille kestus on 2 sekundit) ligikaudu 30 cm kauguselt. Aastaaegade põhine kaitse: pihustada ühtlaselt lühikeste vajutustega ligikaudu 30 cm kauguselt pinnale ja riiete sisepoolele, töödelda riidekappe. Tõrje toime peatamiseks ja enne riiete taaskasutamist pesta kangast.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka