Koerte täistoit kana & riisiga, HAU-HAU, 2 kg

5,99 € 3,00 €/kg
1 tk
Tootja PRIMA PET PREMIUM
Päritolumaa EU
Ribakood 6420140900024
SKU T000019950
Hau-Hau Championi kana-riisi täistoit sisaldab vähemalt 30% kvaliteetset kanaliha. Selles on rohkesti koera tervisele vajalikku loomset valku. Hau-Hau Championi kana-riisi roog on lihaküllane ja maitsev täistoi,mis sobib igat kasvu täiskasvanud koertele.Hau-Hau Champion sisaldab tasakaalustatud suhtes kõiki koerale vajalikke toitaineid.
Kanalihapulber, kanamaksapulber, mais, riis, kanarasv (konserveeritud looduslike tokoferoolidega, E-vitamiini allikas), lõheõli, looduslikud lõhnaained, kuivatatud õun, õllepärm, mineraalained, mannan-oligosahhariidid (150 mg/kg), frukto-oligosahhariidid (100 mg/kg), yucca schidigera ekstrakt (80 mg/kg), orgaaniline seleen.
100 grammi kohta
Valgud (g) 0.00
Hoida kuivas ja jahedas kohas.
Täistoitu võib anda koerale muutmata kujul või vee/piimaga niisutatult. Täistoidu hulka võib lisamaitse jaoks segada Hau-Hau Championi vorsti või konserve ja portsjontoite. Hoidke värske vesi koerale alati saadaval. Igapäevane toiduvajadus sõltub muu hulgas looma tõust, suurusest, aktiivsusest ja liikumisest ning ka aastaajast. Soovituslik  annustamine on kirjas pakendil esitatud tabelis. Koera hea tervise tagamiseks andke talle piisavalt võimalust liikuda ja vältige ületoitmist.