Klaasipesuvahend lõhnatu Bio-Cleaner, BIOMIO, 500 ml

3,69 € 7,38 €/l
1 tk
Tootja SIA SPLAT TRADING
Päritolumaa Venemaa
Ribakood 7640168930752
SKU H000137204
Ökoloogiline puhastusvahend klaasile, peeglitele ja plastile. Lõhnatu. Puhastab tõhusalt ja õrnalt klaasi, peeglid ja plastpinnad.Uduvastane kaitse; moodustab kaitsekihi tolmu ja mustuse eest, lihtsustades igapäevast hooldust.Ei jäta triipe ja muudab pinnad säravaks.Eemaldab mustuse, sõrmejäljed ja seebijäägid. Aitab säästa planeeti. EI SISALDA: alkoholi, sünteetilisi lahusteid, agressiivseid pindaktiivseid aineid, naatriumlaurüülsulfaati/naatriumlaureetsulfaati (SLS/SLES), polüetüleenglükooli (PEG), sünteetilisi värvi- ja lõhnaaineid.
hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsta kuumuse ja otsese päikesevalguse eest. Hoida eemal toiduainetest. Silma sattumise korral loputada viivitamata rohke veega. Vajaduse korral pidada nõu arstiga. Juhusliku allaneelamise korral pöörduda arsti poole ja võtta kaasa toote etikett. Pärast kasutamist pesta hoolikalt käed. Kasutada rangelt vastavalt juhistele.
keerata otsik asendisse „ON“. Pihustada ühtlaselt puhastatavale pinnale seda kuivatamata ja pühkida kuiva kiuvaba lapi või majapidamispaberiga, kuni pind on täiesti kuiv. Pihustamise lõppedes keerata otsik asendisse „OFF“.