Korduma kippuvad küsimused


Kas kaupluse väljastuspunkti tellimine on tasuta?

Kauplusest väljastamise valiku korral lisandub arvele teenustasu* 2€ (sisaldab käibemaksu).
* Sisaldab tellimuse komplekteerimist, pakendeid ja transporti väljastuspunkti

Väljastuspunktide asukohad Tallinnas (lugege lähemalt siit).

Palju maksab kohaletoimetamine?

Kulleriga toodete kättesaamisel lisandub arvele teenustasu** 4,90 € (sisaldab käibemaksu).
** Sisaldab tellimuse komplekteerimist, pakendeid ja transporti valitud aadressile.

Kullerteenust pakume määratud piirkonnas (lugege lähemalt siit).

Millal saan tellitud kauba kätte?

Tooted on kaupluses kättesaadavad tellimuses määratud ajavahemikul.
Toodete kättesaamiseks kulleriga soovitud aadressil, tuleb valida tellimuse vormistamisel kuupäev ja ajavahemik.

Kas keegi teine isik võib minu tellitud kaubad vastu võtta?

Jah. Tooted saate kätte isikut tõendava dokumendi (ID kaart, pass, juhiluba) ja tellimuse numbri esitamisel. Isikut tõendava dokumendi puudumisel on meil õigus jätta tooted väljastamata.

Juhul kui tellimus sisaldab alkohoolseid jooke ja/või tubakatooteid, peab tellimuse vastuvõtja olema vähemalt 18-aastane. Kulleril on õigus vastuvõtja dokumenti kontrollida.

Kas ma pean registreeruma, et e-Selverist osta?

Ei pea, e-Selverist saate osta ka ilma registreerumata. Partnerprogrammiga liitunutele pakub e-Selver erinevaid lisavõimalusi, nt. tellimuste ajalugu, soovikorv, toodete asendamise võimalus.

Mis on soovikorv?

Soovikorv on Teie enda koostatud lemmiktoodete nimekiri, mis on igakordsel sisse logimisel nähtav. Nimekiri on vastavalt vajadusele muudetav ja korraga võib luua mitmeid erinevaid soovikorve

Kas ma saan oma oste kuidagi salvestada, et ei peaks iga kord nullist alustama?

Kui olete Partnerkaardi kliendina sisse logitud, salvestuvad kõik Teie ostud automaatselt ja Te saate need uut ostu alustades põhjaks võtta. Varasemad ostud leiate enda kontoseadete alt: 'Tere, nimi' ->'Minu tellimused' -> 'Telli uuesti'.

Samuti saate enda lemmiktooted lisada 'Soovikorvi', mis on tähistatud päikesekujulise ikooniga toodete juures ning e-poe päises.

Kas ma saan oma ostukorvi teistega jagada?

Jah, ostunimekirja alt leiate „jaga ostukorvi“ saatmise lingi. Pärast lingi saatmist ei saa selle saatja enam ostunimekirja sisu muuta. See, kes lingiga nimekirja sai, võib sinna tooteid lisada ja soovi korral ise ostu lõpetada, või omakorda saatjale tagastada.

Kas ma saan juba tasutud tellimusele tooteid lisada?

Ei saa.

Kas e-Selverist tellides saab arve?

Jah, pärast tellimuse komplekteerimist saadetakse Teile e-posti teel arve-saateleht. Ettemaksuarveid me paraku ei tee. Tellimuse eest tuleb koheselt tasuda.

Kas e-Selverist ostetud kauba tasumisel kogub boonuspunkte sarnaselt poest ostetud kaubale?

Jah, kui e-Selverisse on Partnerkaardi kliendina sisse logitud, siis kogunevad ostes ka boonuspunktid. Igalt kulutatud eurolt kogute nii Partnerkaardiga kui Partner Pangakaardiga makstes ühe punkti ostuboonust. Ostude eest punktidega tasumisel võrdub 1 punkt soodustusega 1 eurosent.

Kas e-Selverist ostes kehtib ka Parnerkaardi sünnipäevasoodustus?

Jah, 10% sünnipäevasoodustus paljudele kaupadele kehtib Teie sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval. Soodustus ei laiene Partnerkaardi pakkumistele, kinkekaartidele ja kolmandate osapoolte teatud teenustele või kaupadele, nagu loteriipiletid, kõnekaardid jne.

Mis saab, kui minu poolt tellitud toode on laost otsas?

Kui tellimuse vormistamisel olete andnud nõusoleku toodete asendamiseks, siis asendame tellitud toote analoogse tootega.

Kui tellitud toodet ei ole tellimuse komplekteerimisel võimalik soovitud koguses anda ning Te ei ole andnud nõusolekut toote asendamiseks, tagastatakse puuduoleva toote maksumus. Raha tagastame hiljemalt 7 tööpäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt tellimuse eest tasuti.

Toodete asendamiseks saate nõusoleku anda vaid Partnerkaardi kliendina sisse logitult.

Mis on asendustoode?

Teil on võimalik anda nõusolek toodete asendamiseks, st. kui tellitud toodet ei ole tellimuse komplekteerimisel võimalik soovitud koguses anda, siis asendame selle analoogse tootega.

Kui asendustoote müügihind ja/või kogus on väiksem võrreldes Teie poolt tellitud toote müügihinna ja/või kogusega, tagastame toote müügihinna vahe. Kui asendustoode on kallim võrreldes tellitud tootest, ei pea Te juurde maksma.

Kui Te ei ole valitud asendusega rahul võite toote kullerile uksel või e-Selveri väljastuspunkti tagasi anda.

Toodete asendamiseks saab nõusoleku anda vaid Partnerkaardi keskkonda sisse logitult. 

Millise säilivusajaga tooted mulle komplekteeritakse?

Kaupade komplekteerija valib tooteid nii, nagu ta ostaks neid endale. Seega võite kindel olla, et valitud tooted on kõige värskemad ja pikima säilivusajaga, mis kaupluses saadaval. Juhul, kui toode on kaupluses juba allahinnatud ja pikema realiseerimistähtajaga tooteid kaupluses pole, siis me selliseid tooteid ei komplekteerigi.

Kuidas tooteid transporditakse?

Toodete transportimiseks kasutatame jaheautosid.
Tasub arvestada, et ka kohapeal valmistatatavaid tooteid (eelkõige pagaritooted) hoitakse peale komplekteerimist jahetoodetele mõeldud tingimustes, mistõttu jõuavad need Teieni jahutatult.

Kas tellitud jäätis sulab kohaletoimetamise ajal ära?

Kindlasti mitte! Toodete transportimisel kasutatame jaheautosid, mis on varustatud sügavkülmikuga.

Kuidas on tooted pakendatud?

Tulenevalt veterinaar- ja toiduameti nõudest pakendame köögi- ja puuviljad (v.a mittesöödava koorega) eraldi pakenditesse. Samuti on eraldi pakendatud kodukeemia tooted, et need ei puutuks kokku toiduga. Kogu komplekteeritud kaup pakendatakse omakorda vastavalt kliendi soovile kas kilekotti või paberkotti, mille kohta saab ostukorvis vastava märke teha.

Milliseid makseviise e-Selveris aktsepteeritakse?

e-Selveris on võimalik tasuda pangalinkidega (LHV, Swedbank, SEB, Luminor, Coop pank, PocoPay) või krediitkaardiga (Visa, MasterCard, Maestro).

Makse teostamine toimub väljaspool e-Selveri keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. e-Selveril puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Mis on 3D Secure ehk „Turvalised kaardimaksed internetis“?

3D Secure abil on kõik MasterCard ja Visa pangakaartidega tehtud internetimaksed täiendavalt kaitstud. Tegemist on rahvusvaheliste kaardiorganisatsioonide loodud teenusega, mis internetimaksete korral kaitseb kaardiomanikku kaardi väärkasutamise eest.

Internetimakse turvaliseks sooritamiseks tuleb sisestada täiendavad andmed krediitkaardi omaniku tuvastamiseks. 3D Secure aitab oluliselt tõsta internetimaksete turvataset ja vähendada krediitkaardiga sooritatud väärtehinguid.

3D Secure tähendab, et krediitkaardiga tasumisel suunatakse Teid enne makse lõplikku kinnitamist kaardi välja andnud panga internetipanka oma isiku tuvastamiseks. Teile avaneb tavapärane internetipanka sisenemise lehekülg, kus tuleb sisestada internetipanga kasutajatunnus ja vastavalt valitud viisile sisestada parool või kood.

Kas hinnad on käibemaksuga või ilma?

Kõik meie e-Selveris olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

​Miks ma ei saa sobivat kaalu ise sisestada?

Kõikidele kaalutoodetele on määratud sammud sõltuvalt tootest ja komplekteerimise võimalikkusest. Kaalutoodete sammuks on ühe toote keskmine kaal (v.a puu – ja juurviljad).
Kui kaal on väiksem võrreldes Teie poolt tellitud toote kaaluga, tagastame toote müügihinna vahe. Kui kaal on suurem võrreldes tellituga, ei pea Te juurde maksma.

Kuidas tooteid tagastada?

Tooteid saate tagastada koheselt kullerile või e-Selveri väljastuspunkti 14 kalendripäeva jooksul toodete kättesaamisest. Tagastamiseks on vajalik täita arve-saatelehel toodete tagastamise osa või lepingust taganemise avalduse siin. Taganemise avaldust on võimalik täita ka e-Selveri väljastuspunktis kohapeal.
Tagastada saab tooteid, mis on kasutamata ja rikkumata, sh originaalpakendis.

Toodete tagastamisega seonduvad kulud kannab klient.

Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas: pesu, avatud pakendiga kosmeetika ja parfüümid, jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad (s.t märgistusega „Kõlblik kuni …“) tooted, perioodilised väljaanded (ajalehed, ajakirjad jne), muud tooted vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lõikele 4.

Avastasin, et toode on riknenud/defektne või ma pole seda tellinud. Mis edasi?

Kui toodete kättesaamisel ilmneb, et toodete hulgas on mitte tellitud, defektseid, katkises pakendis tooteid, tuleb sellest koheselt teavitada e-Selveri klienditeenindust. Toodete kättesaa/tarneviisidmisel kulleriga tuleb vastuvõtmisel avastatud puudustega ja mitte tellitud tooted koheselt tagastada kullerile.

Leidsin e-poest vajaliku toote, millisest Selveri kauplusest ma seda osta saaksin?

e-Selveri sortiment baseerub Järve Selveri tootevalikul ja ei pruugi olla saadaval kõikides Selverites üle Eesti.