Kaupluste juhatajad

Kaupluste juhatajad

Reklaami saatmine järgnevatele e-posti aadressidele on tulenevalt VÕS § 60 seadusevastane

Iris Hansom

Põhja-Eesti piirkonnajuht

Telefon: 5781 4602

E-posti aadress: iris.hansom@selver.ee

  

 


Merje Mätas

Põhja-Eesti piirkonnajuht

Telefon: 50 99 508

E-posti aadress: merje.matas@selver.ee

  

 


 

Nadežda Vähter

Ida-Virumaa piirkonnajuht

Telefon: 529 1214

E-posti aadress: nadezda.vahter@selver.ee

  

 


Anu Tamm

Lõuna-Eesti piirkonnajuht

Telefon: 799 9430

E-posti aadress: anu.tamm@selver.ee

  

 


Ille Toomas

Aardla Selveri juhataja

Telefon: 524 8297

E-posti aadress: ille.toomas@selver.ee

 

 


Merike Kõrgeperv

Anne Selveri juhataja

Telefon: 746 1620

E-posti aadress: merike.korgeperv@selver.ee

 

 


Svetlana Burtseva

Arsenali Selveri juhataja

Telefon: 5855 0599

E-posti aadress: svetlana.burtseva@selver.ee

 

 


Irina Martsinkevitš

Astri Selveri juhataja

Telefon: 5757 0083

E-posti aadress: irina.martsinkevitš@selver.ee

 

 


Anželika Zahharjan

Balti jaama Selveri juhataja

Telefon: 5199 1740

E-posti aadress: anzelika.zahharjan@selver.ee

 

 

 


Heidy Rebane

Balti jaama turu Selveri juhataja

Telefon: 515 3962

E-posti aadress: heidy.rebane@selver.ee

 

 

 


Inna Remmelgas

Centrumi Selveri juhataja

Telefon: 5332 2705

E-posti aadress: inna.remmelgas@selver.ee

 

 


Krista Metsand

Hiiumaa Selveri juhataja

Telefon: 462 2901

E-posti aadress: Krista.Metsand@selver.ee

 

 


Kersti Padar

Jaamamõisa Selveri juhataja

Telefon: 731 7001

E-posti aadress: kersti.padar@selver.ee

 

 


Kaire Hõim

Jõgeva Selveri juhataja

Telefon: 775 7101

E-posti aadress: kaire.hoim@selver.ee

 

 


Heiki Kiisküla

Jõhvi Selveri juhataja

Telefon: 334 6801

E-posti aadress: heiki.kiiskula@selver.ee

 

 


Anneli Felding

Järve Selveri juhataja

Telefon: 5307 2633

E-posti aadress: anneli.felding@selver.ee

 

 


Helle Luks

Kadaka Selveri juhataja

Telefon: 667 3401

E-posti aadress: helle.luks@selver.ee

 

 


Õie Sildoja

Kadaka Selveri kohviku juhataja

E-posti aadress: oie.sildoja@selver.ee

 

 

 


Agnes Svintsov

Kakumäe Selveri juhataja

Telefon: 619 1701

E-posti aadress: agnes.svintsov@selver.ee

 

 


Terje Karu – Naber

Keila Selveri juhataja

Telefon: 639 1501

E-posti aadress: terje.karu-naber@selver.ee

 

 


Angela Luiksoo

Kohtla-Järve Selveri juhataja

Telefon: 336 6301

E-posti aadress: angela.luiksoo@selver.ee

 

 


Helgi Aver

Krooni Selveri juhataja

Telefon: 325 4501

E-posti aadress: helgi.aver@selver.ee

 

 


Jevgenia Tihhomirova

Kärberi Selveri juhataja

Telefon: 5918 7737

E-posti aadress: jevgenia.tihhomirova@selver.ee

  

 


Katrin Tsober

Läänemere Selveri juhataja

Telefon: 5300 3386

E-posti aadress: Katrin.Tsober@selver.ee

 

 


Lilian Kivimägi

Mai Selveri juhataja

Telefon: 445 5601

E-posti aadress: lilian.kivimagi@selver.ee

 

 


Meelis Kadak

Marienthali Selveri juhataja

Telefon: 619 1301

E-posti aadress: meelis.kadak@selver.ee

 

 


Eneken Metsala

Merimetsa Selveri juhataja

Telefon: 667 3851

E-posti aadress: eneken.metsala@selver.ee

 

 


Irina Struzkina

Mustakivi Selveri juhataja kt

Telefon: 5860 6639

E-posti aadress: irina.struzkina@selver.ee

 

 


Kati Pell

Männimäe Selveri juhataja

Telefon: 5887 7291

E-posti aadress: kati.pell@selver.ee

 

 


Kristi Nõmm

Paide Selveri juhataja

Telefon: 5860 6745

E-posti aadress: kristi.nomm@selver.ee

 

 


Anneli Juhkam

Peetri Selveri juhataja

Telefon: 5887 2377

E-posti aadress: anneli.juhkam@selver.ee

 

 


Sille Veske

Pelgulinna Selveri juhataja

Telefon: 648 6301

E-posti aadress: Sille.Veske@selver.ee

 

 


Lili Aasumäe

Pirita Selveri juhataja

Telefon: 667 3551

E-posti aadress: lili.aasumae@selver.ee

 

 


Eneken Laanemets

Punase Selveri juhataja

Telefon: 5386 1658

E-posti aadress: eneken.laanemets@selver.ee

 

 


Sirli Põldmaa

Põltsamaa Selveri juhataja

Telefon: 5911 7306

E-posti aadress: sirli.põldmaa@selver.ee

 

 


Aina Kets

Aina Kets

Põlva Selveri juhataja

Telefon: 799 9401

E-posti aadress: aina.kets@selver.ee

 

 


Ave Puks

Pääsküla Selveri juhataja

Telefon: 667 3960

E-posti aadress: ave.puks@selver.ee

 

 


Eleri Tänav

Rannarootsi Selveri juhataja

Telefon: 476 6203

E-posti aadress: eleri.tanav@selver.ee

 

 


Kaili Veevel

Rapla Selveri juhataja

Telefon: 5883 5391

E-posti aadress: kaili.veevel@selver.ee

 

 


Esta Soover

Ringtee Selveri juhataja

Telefon: 730 2901

E-posti aadress: esta.soover@selver.ee

 

 


Iige Laes

Saare Selveri juhataja

Telefon: 459 5401

E-posti aadress: iige.laes@selver.ee

 

 


Kristiina Viiburg

Saku Selveri juhataja

Telefon: 5306 3273

E-posti aadress: kristiina.viiburg@selver.ee 

 

 


Ita Sepp

Suurejõe Selveri juhataja

Telefon: 444 6201

E-posti aadress: ita.sepp@selver.ee

 

 


Tiina Oinus

Sõbra Selveri juhataja

Telefon: 733 6603

E-posti aadress: tiina.oinus@selver.ee

 

 


Ella Petuhhov

Tondi Selveri juhataja

Telefon: 5665 0269

E-posti aadress: ella.petuhhov@selver.ee

 

 


Maire Saar

Torupilli Selveri juhataja

Telefon: 667 3901

E-posti aadress: maire.saar@selver.ee

 

 


Margit Täht

Tähesaju Selveri juhataja

Telefon: 5303 4678

E-posti aadress: margit.taht@selver.ee

 

 


Urve Mälberg

Ülejõe Selveri juhataja

Telefon: 449 9451

E-posti aadress: urve.malberg@selver.ee

 

 


 

Andra Mõttus

Vahi Selveri juhataja

Telefon: 5646 1176

E-posti aadress: andra.mottus@selver.ee

 

 


Esta Järve

Valga Selveri juhataja

Telefon: 766 6401

E-posti aadress: esta.jarve@selver.ee

 

 


Siret Kupper

Veeriku Selveri juhataja

Telefon: 5855 0674

E-posti aadress: siret.kupper@selver.ee

 

 


Kadri Kass

Viimsi Selveri juhataja

Telefon: 5300 4340

E-posti aadress: kadri.kass@selver.ee

 

 


Jane JõgevaJane Jõgeva

Vilja Selveri juhataja

Telefon: 783 0901

E-posti aadress: jane.jogeva@selver.ee

 

 

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka