Katlakivi eemaldusvahend, FROSCH, 300 ml

1,89 € 6,30 €/l
1
Ribakood 4001499909122
Tootja WERNER&MERTZ GMBH
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
Katlakivi eemaldusvahend on mõeldud karedast veest tekkivate katlakivi sadestuste efektiivseks eemaldamiseks nii köögis kui ka vannitoas. Eemaldab katlakivi pottidelt, pannidelt, kraanidelt, kraanikaussidest, dušikabiinidest jne.Toimeaineks on naturaalne puuviljaäädikas, mis lisaks puhastamisele, annab ka läike.
Koostis
Äädikhape 5-15%, vesi 70-100%.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada samaaegselt teiste puhastus-vahenditega. Ei sobi hapete suhtes tundlike materjalide (marmor, terrazzo, naturaalne kivi, hõbe- või kuldkattega sisustuselemendid, emailitud vannid) puhastamiseks. Tundlike materjalide puhul on soovitatav testida vahendi sobivust mõnel vähemmärgataval kohal. Sensitiivse nahaga inimestel on soovitatav kasutada kummikindaid.
Kasutusjuhend
Normaalse katlakivi sadestuse korral lahjendada 2 supilusikat (30 ml) vahendit 5 L vees. Tugeva katlakivi sadestuse korral kasutada vahendit puhtal kujul. Kanda lahus svammi või lapi abil töödeldavale pinnale. Jätta seisma paariks minutiks, seejärel küürida ja loputada puhta veega. See vahend on sobiv toode kasutamiseks elektrilistes kodumasinates kui valmistajatehase instruktsioonis pole ette nähtud teisiti.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka