Intense geel, DUREX, 10 ml

10,99 € 1099,00 €/l
1
Ribakood 5900627068344
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Tai
Tootekirjeldus
Durex Intense geel koos DesirexTM stimulaatoriga on loodud selleks, et saada veel tugevamaid orgasme. Mõni tilk kliitorile eelmängu ajal ning spetsiaalne koostis loob soojendava, jahutava või suriseva tunde, mis tõstab naise intiimsete piirkondade tundlikkust. Tugevda naise “suurt momenti” ja te mõlemad saate parema seksuaalkogemuse!
Koostis
Vesi, propüleenglükool, glütseriin, hüdroksüetüültselluloos, PEG-40, hüdrogeenitud kastoorõli, lõhnaained, bensoehape, naatriumhüdroksiid.
Hoiatused
Kasutage ainult vastavalt juhendile. Vältida silma, vigastatud nahale või haavadele sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage kasutamine. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole. Pöörduge arsti poole, kui olete või teie partner on rase või toidab rinnaga. Kuigi see on ohutu tarbida, ei ole see toit. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobib kasutamiseks koos lateksiga. See toode võib põhjustada soojendavat, jahutavat või surisevat tunnet. Lõhnaainete ja parabeenide vaba. Kasutada 6 kuu jooksul.
Kasutusjuhend
Eemaldage pudeli kork, pöörake otsa veerand ringi ja suruge mõned korrad pumbale. Esimesel kasutamisel võib olle vajalik kuni 10 vajutust, et toode vabaneks. Järgmisel korral kasutamisel eraldub õige kogus kiiremini. Masseerige õrnalt kliitorile ja intiimsetesse piirkondadesse.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka