Hinnasiltide tähised

Hinnasiltide tähised

 

Valget värvi hinnasilt on tavahinnaga toodetele. Lisaks toote hinnale on näidatud ühikuhind ja vajadusel panditaara maksumus.

Kollane hinnasilt tähistab toote müüki madalama hinnaga tavapärasest hinnast. Lühiajaliste kampaaniate korral (3-4 nädalat) on hinnasildil toodud ka tavahind. Pikemaks perioodiks (3-6 kuud) tavapärasest soodsama hinnaga toote müügil eelnevat hinda ei näidata.

Punaseid hinnasilte kasutatakse Laadapäevade kampaania toodete puhul.

Oranž hinnasilt tähistab pakkumisi, kus hind on madalam üksnes Partnerkaardi klientidele, s.t. kassas kauba eest tasudes tuleb esitada ka Partnerkaart. Hinnasildid on toodud ka toote tavahind.

Magus Hind – maasika pildiga on tähistatud väga soodsa hinnaga tööstuskaupade pakkumised. Pakkumine kehtib vastavalt kampaaniaperioodile 2-3 nädalat.

Uudis – tähistatakse uusi tooteid Selveri sortimendis. Müügisaalis kasutatakse antud tähistust üks kuu peale toote sortimenti lisamist.

Soovid, soovid, soovid – Selveri müügikampaania esiletoomiseks kasutatav silt. Tähistab tooteid, mida kampaaniaraames on kliendid soovinud soodsamalt osta.

Selveri Köögi toodangut tähistavad märgid.

 

 

 

 

Selver Gurmee logoga tähistatakse gurmeetooteid.

Infoviidad tervisetoodetele – tähistatakse tervisesõbralikku toodet. Selveris on kasutusel 12 erinevat tervisetoote märki.

Valminud kodukandis – Tähistab müügisaalis kohalikku toodangut. Kasutatakse maakondade kauplustes.

Musta noolt kasutatakse kohtades, kus toote hinnasilt tuleb paigutada toote kohal asuva riiuli hinnaribale.

Eestis kasvatatud – tähistatakse kaupu puu- ja juurviljaosakonnas, koostöös Aiandusliiduga, mis on kasvatatud Eestis.

Eesti Lipp hinnaetiketil – tähistatakse kaupu, koostöös toiduainete liiduga, mis on toodetud Eestis.

Nautimus veinisoovitustele – tähistab Selveri retseptil väljapakutud toidu juurde sobivat veini (või muud alkohoolset jooki).

Kui kaupluses on SelveEkspressi teenus, tuleb kaubale, millel puudub kaaluetikett, hinnasildile lisada kaaluklahvi number. Kui hinnasildil ei ole kaaluklahvi numbrit, siis kasutatakse riiulirääkijat kaaluklahv.

Silt juustu kirjelduse näitamiseks. Sildil on info juustu päritolumaa ja tooraine kohta: lehma-, kitse-, lambapiima või mitme piima segust. Kasutatakse koos hinnasildiga.

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka