Hinnasiltide tähised

 

-

Valget värvi hinnasilt on tavahinnaga toodetele. Lisaks toote hinnale on näidatud ühikuhind ja vajadusel panditaara maksumus.

 

 

Kollane hinnasilt tähistab toote müüki madalama hinnaga tavapärasest hinnast. Lühiajaliste kampaaniate korral (3-4 nädalat) on hinnasildil toodud ka tavahind. Pikemaks perioodiks (3-6 kuud) tavapärasest soodsama hinnaga toote müügil eelnevat hinda ei näidata.

 

Punaseid hinnasilte kasutatakse Laadapäevade kampaania toodete puhul.

 

Oranž hinnasilt tähistab pakkumisi, kus hind on madalam üksnes Partnerkaardi klientidele, s.t. kassas kauba eest tasudes tuleb esitada ka Partnerkaart. Hinnasildid on toodud ka toote tavahind.

 

Uudis – tähistatakse uusi tooteid Selveri sortimendis. Müügisaalis kasutatakse antud tähistust üks kuu peale toote sortimenti lisamist.

 

 

Soovid, soovid, soovid – Selveri müügikampaania esiletoomiseks kasutatav silt. Tähistab tooteid, mida kampaaniaraames on kliendid soovinud soodsamalt osta.

 

Selveri Köögi toodangut tähistavad märgid.

 

Selver Gurmee logoga tähistatakse gurmeetooteid.

 

Infoviidad tervisetoodetele – tähistatakse tervisesõbralikku toodet.

 

Musta noolt kasutatakse kohtades, kus toote hinnasilt tuleb paigutada toote kohal asuva riiuli hinnaribale.

 

 

Kui kaupluses on SelveEkspressi teenus, tuleb kaubale, millel puudub kaaluetikett, hinnasildile lisada kaaluklahvi number. Kui hinnasildil ei ole kaaluklahvi numbrit, siis kasutatakse riiulirääkijat kaaluklahv.

 

Silt juustu kirjelduse näitamiseks. Sildil on info juustu päritolumaa ja tooraine kohta: lehma-, kitse-, lambapiima või mitme piima segust. Kasutatakse koos hinnasildiga.

-