Hambapasta Sensitivity & Gum, SENSODYNE, 75 ml

5,99 € 79,87 €/l
1 tk
Tootja GSK
Päritolumaa Ühendkuningriik
Ribakood 5054563049698
SKU H000133984
"KAS TEIL ON TUNDLIKUD HAMBAD JA TEIE IGEMED VERITSEVAD: Aeg-ajalt veritsevad igemed ja tundlikud hambad vajavad spetsiaalset tähelepanu.
• MIS ON SENSODYNE SENSITIVITY & GUM WHITENING: See on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kahekordse toimega fluoriidi sisaldav hambapasta tundlikele hammastele, mis võib aidata nii hammaste tundlikkuse kui ka igemeprobleemidega inimesi.
• KUIDAS SEE TOIMIB: Hambapasta tekitab tundlikele piirkondadele kaitsekihi, mis leevendab hammaste tundlikkust ja eemaldab hambakatubakterid, mis võivad põhjustada igemeprobleeme.
• MIKS VALIDA SENSODYNE SENSITIVITY & GUM WHITENING: Kliiniliselt on tõestatud, et see leevendab hammaste tundlikkust ja parandab igemete tervist.
• MILLAL KASUTADA: Tundlike hammaste ja veritsevate igemete korral harjake hambaid igapäevaselt kahe minuti jooksul Sensodyne hambapastaga."
HOIATUSED JA ETTEVAATUSABINÕUD: Hammaste tundlikkus ja igemeprobleemid võivad viidata kaasnevatele tervisehäiretele, mis vajavad kohest ravi, kui sümptomid püsivad või halvenevad, pöörduge hambaarsti poole. Mitte kasutada alla 12-aastastel lastel, välja arvatud juhul kui hambaarst või arst on seda soovitanud. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
JÄRGIGE ALATI MÄRGISTUST ETIKETIL: Harjake hambaid 2 korda päevas ja mitte üle 3 korra, vältige alla neelamist ja sülitage välja. Sulgege korgiga, et hoida toode kuivana. Ärge kasutage, kui tuubi ava kattev foolium on katki. Eemaldage fooliumkate enne kasutamist.