Grite tarbijamängu võitjad selgunud

Grite tarbijamängu võitjad selgunud

7.11.2017

Grite Partnerkaardi tarbijamäng on lõppenud, täname kõiki osalejaid! Kampaania auhindadeks on 200x kartongist kokkupandav ja värvitav laste mängumaja.

Auhindu väljastatakse mängu korraldaja Kodupaberi Tallinna kontorist aadressil A. H. Tammsaare tee 118 B, 12918 Tallinn, Harjumaa, tööpäevadel kella 9 – 17.00. Lisainfo e-postiaadressil [email protected] või telefonil 680 6000.
Auhinna kättesaamisel tuleb esitada isikut tõendav dokument ja Partnerkaart.

Kampaania reeglid: https://veeb.selver.ee/grite

Auhindade võitjad

nimi kaardinumber
Piret Sapp 7591
Kristina Kuhi 9759
Andres Samm 1607
Kaido Kalk 9162
Olesja Rodak 9165
Liina Härma 7979
Kärt Riiner 3472
Karin Sarapuu 9126
Jane Naptal 4838
Kerlin Kahn 4815
Marge Pisa 8662
Keity Lepits 6255
Kristina Rõbkina 7661
Ly Tähnas 2606
Agnes Lumi 4126
Ly Türin 4219
Maria Lint 8682
Svetlana Vesselova 6132
Julia Dimitrijeva 0021
Monika Seigo 0350
Kairi Nodapera 7340
Aldo Endjärv 2619
Bruno Rammo 7197
Kalle Tamm 9088
Sirly Nurmsalu 3992
Sirle Saarepere 4523
Julia Gorodkova 7793
Valeria Popova 3317
Helen Lensment 2672
Tatjana Zuravljova 2014
Leo Mõtus 2927
Gerlin Eilaste 7968
Eerik Aps 8808
Külli Krutto 8965
Kristi Neido 5534
Airi Kleemann 5572
Riina Maitus 4754
Vallo Keem 7264
Valdo Kulla 5361
Romasz Erlend Romantšik 8840
Ursula Käo 8077
Andres Aava 6478
Ragne Maaroos 9299
Katrin Jürimaa 2688
Ester Baumer 7743
Riina Kilter 8834
Inno Laretei 1277
Silja Holter 1889
Reenika Pintmann 0143
Jana Morozova 2338
Karel Loik 1249
Kea Ott 7293
Ken Kramer 1598
Julia Loko 0777
Pelageja Zolotko 0633
Jevgeni Zabegajev 4502
Enn Raidla 5770
Sirje Lepsaar 0881
Maarika Küttimaa 1958
Urve Sootalu 5823
Riina Pohlak 1300
Reimo Saar 8535
Ulf-Bertil Aalberg 6199
Jüri Kuusemets 1409
Helle Riisalu 4338
Vladimir Muhhin 6448
Thomas Kaldmaa 1406
Vello Veliste 8057
Katrin Kallis 1882
Kalju Pärn 1137
Keit Marjamaa 0830
Kristi Virkus 4901
Evi Palk 9644
Indrek Liiv 2380
Tiina Karema 8413
Vello Kempo 2004
Ave Aunbaum 2581
Jaanus Iljašenko 7254
Leho Kiil 2308
Nadezda Kostrova 7403
Mihhail Urbus 3066
Sander Pärn 6309
Helen Möller 2415
Ats Kiisa 6674
Priit Põldmaa 4882
Natalja Filonenko 4694
Liis Viksi 6744
Merle Raag 1044
Kristel Kallau 1914
Helika Küüt 9947
Olga Andreeva 6629
Anne Austrin 3712
Marko Roose 1923
Natalja Morozova 8263
Irene Artma 0002
Tatjana Kirsipuu 4893
Siim Koger 5905
Tatiana Dedyukhina 1753
Mihkel Välb 1049
Priit Parkja 9325
Inge Pajumägi-Väli 6011
Oliwer Olup 8507
Tatjana Sõtšjova 1571
Olga Ivanova 0216
Kaarel Simm 5842
Jörgen Simm 1297
Janno Laitus 6186
Aivo Sildoja 6895
Riina Reismaa 4517
Siiri Teinbas 5245
Priit Kallaste 2213
Eve Tammaru 2959
Valeri Silajev 5968
Aleksei Lissitsin 2872
Klim Baygot 0908
Margit Pent 9419
Brigitte Susanne Hunt 8450
Märt Aarne 7155
Laima Šinkonyte 9510
Anni Hallik 0891
Ants Luhala 1907
Siiri Tau 2834
Regina Lilleberg 2046
Silver Valter 8000
Maria Fadejeva 8824
Julia Murashko 5878
Tiina Imaletdinova 0662
Aleksander Aleinikov 9649
Merle Aria 5629
Tatjana Grabovskaja 6266
Stella Suitso 2764
Lii Oras 8664
Jaanus Vogt 8165
Ere Järvelill 1816
Leana Kaasikmäe 8067
Ingely Sillaste 3838
Martin Petermann 0771
Ülle Näksi 3613
Harri Alliku 4395
Tatjana Zarova 5913
Aigi Kõiv 4039
Kersti Markus 0099
Helina Laidla 9980
Kristi Tennokese 8632
Tiina Enniko 1006
Tarvo Tali 7098
Heleri Leinsaar 6686
Tiina Viin 7103
Kersti Paeveer 1555
Ragnar Veevo 2841
Agu Karindi 8534
Meelia Maripuu 0216
Jevgenii Barbõšev 0620
Hanna-Liina Astra 6017
Ene Maremäe 4079
Marit Mättik 7094
Selma Viilip 4997
Auli Udde 7840
Monika Eigla 1775
Martin Raie 2679
Kaisa Ariva 9577
Ene Pajumäe 2106
Meelis Kann 0265
Elerin Källo 3079
Sirje Saukas 2994
Leida Valkrusman 0040
Toivo Nõgel 6837
Ülle Dolgovski 4209
Laura Viljasto 6027
Sergey Tkachuk 4642
Rein Leemets 0041
Andrei Gutel 9483
Toivo Arthur Unt 3050
Jaan Kokk 2862
Venno Viirsalu 7694
Katrin Alekand 1139
Marge Pajo 8668
Merle Toom 8042
Aita Kastor 1827
Saima Velling 9182
Larissa Usenko 9017
Elena Lomp 8528
Margus Veinberg 6533
Piret Lepson 8627
Natalja Reissar 4923
Heili Grossmann 6204
Vladimir Krutov 5485
Olga Tyumentseva 9334
Tatjana Šulkina 1642
Grete Rässa 2884
Merilin Laars 0242
Signe Laagus 8513
Ellen Aarde 3014
Nikolai Üprus 2337
Krista Viinamägi 2278
Olga Vlassova 7066
Katrin Osa 9748
Sergei Borissov 9688
Irina Teder 8788
Jelena Moorus 0837
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka