Gaasiballoon, GO SYSTEM,

4,49 € 4,49 €/tk
1
Ribakood 5036720225008
Tootja Määramata
Päritolumaa Määramata
Tootekirjeldus
Gaasiballoon keeratava ventiiliga 220gr. Koostis: butaan 80% ; propaan 20%. Gaasiballoon on mõeldud kasutamiseks GoSystem kompaktsete matkapliitidega või sarnaste seadmetega, mis vastavad EN521 standardiga sätestatud tingimustele. See gaasiballoon vastab EN417 standardiga kehtestatud nõuetele.
Hoiatused
ÄRGE TÄITKE GAASIBALLOONI! Ärge augustage, kraapige ega süüdake gaasiballooni, isegi mitte pärast kasutamist. Sisu / konteiner kõrvaldada asjakohases jäätmekäitluskohas. ETTEVAATUST!Eriti tuleohtlik gaas. Sisaldab rõhu all olevat gaasi, kuumenemisel võib plahvatada. P410+P412 - Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C / 122 °F. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Hoida hästi ventileeritavas kohas.Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Lekkiva gaasi põlemise korral mitte kustutada, välja arvatud juhul, kui leket on võimalik ohutult peatada. Eemaldada kõik süüteallikad, kui seda on võimalik teha ohutult.
Kasutusjuhend
Järgige ballooni seadmesse asetamiselt täpselt seadme kasutusjuhendit. Gaasimahuti vahetamine: vahetage gaasimahutit hea õhuvahetusega kohas ning alati eemal süttimisallikatest. Sulgege seadme gaasiventiil. Eemaldage seade gaasimahutist. Kui tihend (seadme ja gaasimahuti vahel) ei ole töökorras või puudub, asendage tihend uuega. Vältige vindi valesti keeramist. Pingutage ainult käe jõuga.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka