Üldpuhastusvahend Aroma Sensations Orange & Jasmin, AJAX, 1 l

2,49 € 2,49 €/l
1
Hind Partnerkaardiga 1,79 €
Ribakood 8714789966281
Tootja COLGATE-PALMOLIVE
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Ajax BDC Aroma Sensations Orange Zest & Jasmin universaalne puhastusvahend põrandatele ja teistele suurtele pindadele meeldiva apelsinikoore- ja jasmiinilõhnaga. Rikastatud loodusliku apelsinikoore ja jasmiini eeterlike õlide kontsentraadiga, mis loob teie kodus virgutava õhustiku. Ph neutraalne – sobib õrnadele pindadele (marmor, keraamilised pinnad...). Toodetud Poolas.
Koostis
< 5%: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteanioonsed pindaktiivsed ained; Parfüüm, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisaldab klorometüülisotiasolinooni ja metüülisotiasolinooni. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Kasutusjuhend
Suurte pindade puhastamisel lisada kaks korgitäit poolele ämbrile veele. Ei vaja loputamist. Raskesti eemaldatavatel plekkidel kasutada lahjendamata, pärast puhastada pehme niiske lapiga.

Sarnased tooted:

Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka