Easy suus lahust gran 125mg N14 /sidruni, ESPUMISAN, 28 g

6,99 € 249,64 €/kg
1
Ribakood 4013054018514
Tootja BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP)
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
Espumisan® Easy graanuleid kasutatakse seedetraktis gaasi kogunemisest põhjustatud kõhupuhituse leevendamiseks ning sellega seotud kõhu pingetunde, meteorismi, ülakõhu survetunde ja kuuldava sooleperistaltika korral. Espumisan® Easy graanulid lahustuvad kergesti suus, mistõttu toimeaine jõuab kiiresti seedetrakti, kus see oma toimet avaldab.
Koostis
Üks kotike sisaldab 125 mg simetikooni. Abiained on sorbitool, talk, õunhape, sidruni lõhna- ja maitseaine ning koore lõhna- ja maitseaine.
Säilitamine ja kasutamine
Hoida temperatuuril kuni 25 °C. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Antud meditsiiniseade sisaldab sorbitooli. Palun pidage enne Espumisan Easy graanulite võtmist nõu oma arstiga, kui arst on teile öelnud, et te ei talu teatud suhkruid. Pöörduge alati oma arsti poole, kui teil esinevad pika aja vältel ja ebaselge põhjusega seedetrakti kaebused. Simetikoon avaldab ainult füüsikalist toimet ja aine ei imendu seedetraktist. Seetõttu on kõrvaltoimete teke simetikooni kasutamisel ebatõenäoline. Siiski, kui te täheldate endal ükskõik milliseid kõrvaltoimeid, rääkige sellest oma arstile või apteekrile. Espumisan® Easy soovitatav annus: Täiskasvanud ja üle 14-aastased noorukid: ühe kotikese sisu enne või pärast sööki. Vajaduse korral võib ühe kotikese sisu võtta ka enne magamaminekut. Vajaduse korral võib igakordse annuse suurendada kahe kotikeseni. Ööpäevas ei tohi võtta üle 8 kotikese, mis vastab 1000 mg simetikoonile.

6 - 14-aastased lapsed: ühe kotikese sisu enne või pärast sööki. Vajaduse korral võib ühe kotikese sisu võtta ka enne magamaminekut. Ööpäevas ei tohi võtta üle 3 kotikese, mis vastab 375 mg simetikoonile. Graanulite võtmine on väga mugav. Valage graanulid kotikesest otse keelele ja neelake need alla. Soovi korral võite peale juua veidi vett. Võtke Espumisan® Easy graanuleid nii kaua, kuni ebamugavustunne kõhus on kadunud, aga mitte kauem kui 30 päeva. Kui haigusnähud süvenevad ega leevendu, peate pöörduma arsti poole. Kui te unustasite Espumisan® Easy graanuleid võtta, siis jätkake kasutamist annust muutmata.
Tähelepanu! Toidulisandite kasutamine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka