Elite Soft 5 Platinum 12-17kg, HUGGIES, 38 tk

23,99 € 0,63 €/tk
1
Hind Partnerkaardiga 18,99 €
Ribakood 5029053548838
Tootja KIMBERLY-CLARK
Päritolumaa Hiina
Tootekirjeldus
Püksmähkmed puutuvad beebi nahaga kokku peaaegu kogu ööpäeva. Seetõttu on naha tervena hoidmiseks väga oluline valida kõige pehmemad, õhemad ja ohutumad püksmähkmed – just sellised, nagu neid poleksgi. Siin nad on - Huggies Elite Soft Platinum püksmähkmed! Ülipehme, üliõhuke, looduslikest materjalidest – loodud, et pakkuda hellust ja kaitset beebi tundlikule nahale. Ultraõhukesed – kõigest 5 mm, hingavad,ülipehmed mikrofiiberkiud, looduslikud materjalid, balanseeritud pH. Lihtne kasutada: tõmba jalga nagu püksid, eemaldamiseks rebi lahti küljeõmblus. Niiskuse indikaator annab märku, kui mähe on liialt märgunud. Kasutatud mähet on mugav käidelda - lihtsalt rulli kokku ja teibi kinni mähkmel oleva kinnitusteibiga. Sobivad 12-17kg beebile.
Säilitamine ja kasutamine
Ühekordseks kasutamiseks mõeldud teipmähkmed on varustatud korduvsuletavate teibiribadega, mida saab kinnitada kogu mähkme ulatuses. Kinnita mähe vastavalt beebi kehakujule. Peale kasutamist keera mähe rulli ja kinnita mähme kinnitusribadega.
Hoiatused
Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka