e-Selveri teenuseid saab kasutada nüüd ka Sakus ja Maardus

e-Selveri teenuseid saab kasutada nüüd ka Sakus ja Maardus

18.04.2016

Poole tegevusaastaga on e-Selveri teeninduspiirkond kasvanud juba enam kui poole võrra ja laienemine jätkub. Sellest nädalast saab lisaks Tallinna, Tabasalu, Keila, Saue, Jüri ja Viimsi elanikele kaupu mugavalt koju või kontorisse tellida ka Saku, Männiku, Kiisa, Kiili, Maardu ja Kallavere tarbijad.

Lisaks piirkonnale on poole aastaga kasvanud ka Selveri e-poes müügil olevate toodete hulk viiendiku võrra, ulatudes juba 14 000 nimetuseni. Lisaks on võimalik internetist ettetellitud kaubale Järve ja Pirita Selverisse ka ise järele tulla.

„Kliendipäringuid, millal me mõnes uues piirkonnas kaupade koju toomist pakkuma hakkame, on palju ning samuti soovitatakse igapäevaselt võtta sortimenti uusi tooteid,“ ütles Selveri keti juht Kristi Lomp.  „Kõikide soovidega tahame kindlasti tulevikus ka arvestada.“

E-Selveri veebikeskkonnas saab tellimusi teha ööpäevaringselt ja kaupa on võimalik kohale tellida seitsmel päeval nädalas kella 10.00-22.00. e-Selveri veebipoest tellitud kaubad toimetatakse kohale spetsiaalselt toidukaupade veoks kohandatud külmutusseadmetega autoga ja kuller toob kogu kauba mugavalt otse tellijani. Hommikupoolikul tehtud telimus on võimalik kätte saada juba samal päeval. Maksimaalselt täidetakse tellimused 1 ööpäeva jooksul. Seda, kas kliendi aadress jääb e-Selveri kulleriteenuse piirkonda, saab kontrollida Selveri veebilehelt.

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka