e-Selveri kaubad jõuavad nüüd ka Tallinna vanalinna

e-Selveri kaubad jõuavad nüüd ka Tallinna vanalinna

6.06.2016

Tänasest jõuavad e-Selverist tellitud tooted Tallinna vanalinna elanike ja bürootöötajateni, kusjuures kaubad toovad kullerid vajadusel jalgsi kohale ka jalakäijate alasse jäävatele aadressidele.

„Kliendipäringuid, millal me oma teenusega vanalinna jõuame, oli meie e-poe avamisest saadik väga palju, kuid liikluspiirangute tõttu oli sinna laienemine teistest piirkondadest keerulisem,“ ütles Selveri keti juht Kristi Lomp.  „Nüüd on rõõm teatada, et saame vanalinna elanike soovidele vastu tulla. Pakume seejuures teenust pea kogu päeva vältel ka vanalinna jalakäijate alal, kuhu senini toimetasid erinevad teenusepakkujad toidukaupa vaid varahommikuti.“

E-Selveri veebipoest võib leida üle 14 000 erineva toote. Veebikeskkonnas saab tellimusi teha ööpäevaringselt ja kaupa on võimalik kohale tellida seitsmel päeval nädalas kella 10.00-22.00. Hommikupoolikul tehtud tellimus on võimalik kätte saada juba samal päeval. Seda, kas kliendi aadress jääb e-Selveri kulleriteenuse piirkonda, saab kontrollida Selveri veebilehelt.

 

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka