e-Selver laieneb Pärnusse

e-Selver laieneb Pärnusse

1.04.2018

Selver alustab esimese poeketina väljaspool Tallinna ja Harjumaad toidukauba kojuveoteenuse osutamist.

Nimelt on  alates 1. aprillist võimalik kõigil Pärnu ja selle lähiümbruse elanikel tellida e-Selverist kaupa kulleriga otse koju või kontorisse. Pärnumaa on esimeseks piirkonnaks pärast Harjumaad, kus klientidel on võimalik kasutada e-Selveri mugavat teenust. Lisaks Pärnule on võimalik kaupa tellida ka Paikuse, Sindi, Audru ja Sauga piirkonna elanikel. Esialgu saab kulleriga kaupa tellida kaheks ajaperioodiks, kas kell 17:00-19:00 või 19:00-21:00. Soovides kaupa kätte saada sama päeva õhtuks, tuleks tellimus vormistada hiljemalt kell 11:00 või 13:00. Juba lähitulevikus lisandub võimalus ettepakitud tellimusele ka ise Selveri väljastuspunkti järele minna.   

E-Selveri ostud saab teha lisaks arvutile ka mobiiliga. Ostlemine on väga lihtne ja kaupade leidmine läbi loogilise ülesehituse samuti kerge. Kogenud kasutaja keskmine tellimuse esitamise aeg on e-Selveri keskkonnas 15 minutit ning aastas hoiab e-Selveri klient kokku terve nädala ärkveloleku aega. Maksta saab kõikide Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga.

E-Selveri sortimendis on hetkel ligi 16000 toodet, mille juures on täpne toote- ja tarbimisinfo. Mitmed toodete filtreerimise ja sorteerimise valikud võimaldavad kliendil kaupa valida vastavalt brändile, tootjamaale, hinnale, toitumisinfole jne.

E-Selver avati klientidele kasutamiseks esmakordselt 9. novembril 2015. aastal ja selle ajaga on e-Selverist välja kasvanud Eesti kõige kasutajasõbralikum ning populaarseim toidukauba e-pood Eestis.

Vaata kasutustingimusi ja teeninduspiirkonda siit: https://www.selver.ee/tarneviisid

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka