Depilatsioonikreem tundl. naha, VEET, 100 g

6,49 € 64,90 €/kg
1
Ribakood 4053700288205
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Prantsusmaa
Tootekirjeldus
Veet Hair Removal Cream toimib juuksejuure lähedal isegi lühikeste juuste korral, andes Teie nahale sileduse, raseerimisega võrreldes kuni kaks korda pikemaks ajaks. Meie tundliku naha vormel on rikastatud Aaloe Vera ja E-vitamiiniga, mis on tuntud oma pehmendavate omaduste poolest. seega muutub Teie nahk lisaks siledusele ka siidpehmeks ja hoolitsetuks ning ka karvade tagasi kasvamine tundub pehmem.
Koostis
Aqua, Urea, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Calcium Hydroxide, Talc, Ceteareth-20, Glycerin, Sorbitol, Magnesium Trisilicate, Parfum, Propylene Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Sodium Gluconate, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acrylates Copolymer, Limonene, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77891.
Hoiatused
Säilitage pakend ettevaatusabinõudeks. -Enne kasutamist lugege ja järgige kõiki ettevaatusabinõusid ja kasutusjuhendit. - Mitte hoida peal rohkem kui 10 minutit. - Sobilik kasutamiseks jalgadel, käsivartel, kaenlaalustes & bikiini piirkonnas. Mitte kasutada peal, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, päraku või genitaalide ümbruses,, rinnanibudel ja muudel kehaosadel. Mitte kasutada varikoossete veresoontel, armidel, sünnimärkidel, vistrikutel, katkisel, ärritunud, päikesepõletatud nahal või nahal, mille on varasemalt tekkinud vastureaktsioon karvaeemaldus kreemile. Jätke karvaeemalduste vahele alati 72 tundi. Konsulteerige enne kasutamist oma arstiga, kui tarvitate nahka mõjutavaid ravimeid või kui põete nahahaigust, Enne igat kasutamist kontrollige oma naha ja kandke vaha ainult väikesele, vahatamist soovivale alale ning eemaldage vastavalt kasutusjuhendile. Kui 24 tunni jooksul ei ilmne vastureaktsiooni, jätkake kasutamist. Kui tunnete kasutamise ajal väiksematki kipitust/kihelust, eemaldage toode viivitamatullt ja loputage hoolikalt külma veega. Põletustunde jätkumisel, pöörduge abisaamiseks arsti poole. Nahk võib olla pärast kasutamist lühikese aja jooksul tundlik, vältige kriimustusi. Pärast kasutamist soovitame 24 tunni jooksul mitte kasutada deodoranti või muud lõhnastatud toodet, kunstliku päevitust soodustavat vahendit, ujuda või päevitada. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Allaneelamisel pöörduge koheselt arsti poole ja näidake pakendit. Vältige kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel, loputage hoolikalt rohke veega ja pöörduge arsti poole.-Sisaldab leelist ja tioglükolaati.Toode võib muuta pinna libedaks. Vältifge toote ajamist vaipadele, riietele ja põrandale. Hoida jahedas kohas. Mitte hoida valguse käes.
Kasutusjuhend
Veet karvaeemalduskreem toimib karva juure lähedal isegi lühikestel karvadel, andes sileduse kuni nädalaks. Kuivale nahale mõeldud koostis on rikastatud šeavõiga, mis on tuntud oma nahka niisutavate omaduste poolest, ja lõhnastatud liilia aroomiga. Seega ei saa Te ainult sileda naha, vaid ka siidiselt pehme ja taastatud naha – ja tagasikasvavad karvad tunduvad pehmemad ka. Võtab aega 3-6 minutit. Ilus sile nahk ainult 3 sammuga: 1. Enne kasutamist lugege ettevaatusabinõusid. Toimimisaeg ei tohi ületada 6 minutit. Kasutades spaatli kurvilisemat otsa, kandke Veet kreem ühtlaselt nahale laiali, nii et kõik karvad oleksid täielikult kaetud. 2. Jätke kreem nahale 3 minutiks, seejärel eemaldage spaatliga kreem väikeselt testalalt. Kui karvad tulevad kergesti ära, kasutage spaatli laiemat või kitsamat otsa, sõltuvalt kehaosast, et eemaldada ülejäänud karvad. Kui Teie karvad on tõrksamad, jätke kreem nahale kokku kuni 6 minutiks – aga mitte kauemaks. 3. Loputage nahka põhjalikult veega, et eemaldada kreem täielikult, ning seejärel kuivatage. Ettevaatusabinõud: Säilitage välispakend kõigi ettevaatusabinõude pärast. Enne kasutamist lugege ja järgige kõiki ettevaatusabinõusid ja juhendeid. Mõeldud kasutamiseks jalgadel, kätel, kaenlaalustel ja bikiinipiirkonnas. EI SOBI kasutamiseks peas, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, päraku, suguelundite või nibude piirkonnas või muudel kehaosadel. Ärge kasutage veenilaienditel, armidel, sünnimärkidel, vinnilisel, katkisel, ärritunud või päikesepõletusega nahal või nahal, millel on varem karvaeemalduskreemide suhtes vastureaktsioon tekkinud. Karvaeemalduste vahele jätke alati vähemalt 72 tundi. Kui kasutate mingeid ravimeid, mis võivad nahale mõjuda, või Teil on mingi nahahaigus, konsulteerige enne kasutamist arstiga. Enne igat kasutamist TESTIGE ALATI OMA NAHA REAKTSIOONI, kandes kreemi juhendeid järgides väikesele osale nahapiirkonnast.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka