Barbie värviüllatus nukk, BARBIE, 1 tk

24,90 € 24,90 €/tk
1
Ribakood 887961861624
Tootja MATTEL
Päritolumaa Hiina
Tootekirjeldus
Barbie Color Reveal värviüllatus nukk. Pakis on peidus trendikas riietuses Barbie nukk. Eemalda tuubi pealmine kiht. Tuubis ootab salapärane roosa Color Reveal värviüllatusnukk ja neli väikest pimepakki. Eemalda tuubist kõik osad ja täida see sooja veega, pane sinna sisse ka nukk ning keeruta teda vees. Kui vesi on muutunud roosaks, võid nuku välja võtta ja selgub, millise nuku sa said. Igal nukul on erinev silma-, juukse-, nahavärv ja trikoo. Ava ka pimepakid, sest sealt leiad pikkade juustega paruka, seeliku, kingad ja väikese pesukäsna. Kasta käsn külma vette ja muuda selle abil nuku silmade ja modelleeritud juuste värvi. Kasutades vaheldumisi külma ja sooja vett, saab värvi muuta üha uuesti ja uuesti.
Saadaval 5 erinevat värviüllatusnukku. Igasse Color Reveal üllatuspakki kuulub nukk, seelik, kingad, parukas ja pesukäsn."Iga väike imearmas nukk (müüakse eraldi) tähistab üht vikerkaarevärvi – nende erksad juuksed ja riided teevad värvile tõeliselt au! Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.
Hoiatused
Hoiatus! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Tootest võib tekkida väikseid osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu.
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka