Autoarmatuuri puhastusvahend metsaõhk, TURTLE WAX GREEN LINE, 500 ml

4,99 € 9,98 €/l
1
Ribakood 5010322747342
Tootja TURTLE WAX INC.
Päritolumaa Ühendkuningriik
Tootekirjeldus
Fresh Shine on kiiretoimeline interjööri puhastamis- ja värskendamisvahend ning ühtlasi kuni 8 päeva kestev õhuvärskendaja. Taastab hetkega kõigi autosalongi-, plastik-, kummi- ja vinüülpindade algse välimuse. Moodustab antistaatilise silikoonikihi, mis tõrjub tolmu ja mustust ning jätab armatuurlauale kauakestva läike.
Hoiatused
Eriti tuleohtlik. Pakend on surve all. Hoida otsese päikesevalguse eest kaitstult ja temperatuuril alla 50°C. Mitte lõhkuda ega põletada pakendit pärast kasutamist. Mitte pihustada tulekoldesse ega hõõguvale materjalile. Hoida lastele kättesaamatult. Vältida aerosooli sissehingamist. Kasutada hästi ventileeritavas kohas. Hoida eemal süttimisallikast – Mitte suitsetada! Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust. Kahjulik veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist veekeskkonda kahjustavat toimet.
Kasutusjuhend
1. Raputa purki korralikult. 2. Pihusta ühtlaselt pinnale ja lase 30 sek. kuivada. Poleeri pehme puhta lapiga. 3. Väiksematele pindadele ja aknapiiretele kanna vahendit lapi abil. 4. Kui eelistad matti viimistlust siis pühi pind pärast vahendi peale kandmist lihtsalt niiske lapiga üle. NB! Ära kasuta rooli, seisupiduri käepideme, pedaalide, istmete jm. pindade töötlemiseks, mis soovitatavalt ei tohiks jääda libedaks. Kuivatage veejäägid seemisnahaga, pöörates erilist tähelepanu klaaspindadele.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka